دنیای وارونه!!!!

سلام به گرمی روزهای خونه تکونی :دی

اولا پیشاپیش عید همگی مبارک و دوما با اینکه الان در فاز خوبی به سر نمیبرم ولی یه موضوعی بود که نتونستم از نوشتنش بگذرم پس مینویسیم :دی

چند شبه که بازم به موضوعی در زندگی حقیقی فکر میکنم که هم عجیبه و هم نادر و هم از نظر علمی شاید بنظر من نشه درست درکش کرد!

چند سال پیش فهمیدم که گاهی وقتا یک زوج نمیتونن از نظر روحی همدیگه رو درک کنن ! ینی این موضوع که فراوون دیده میشه ولی گاهی عمقش اقیانوس میشه طوری که اصلا نتونن زندگی مشترک داشته باشن با هم!!!

من قبلا اینو از یک دختر شنیده بودم که شوهرش با اینکه غریبه بوده و با علاقه با هم ازدواج کرده بودن ولی شوهره نتونسته با خانومش ارتباط برقرار کنه و اصلا زندگی زناشویی نتونستن داشته باشن و شما فکر کن طرف بهش بگه وقتی با تو هستم حس میکنم پدرتم :|

تازه بازم اونموقه خیلی بهش فکر نکردم و شاید چون خودم هنوز بچه تر از اینا بودم ! ولی چند شب پیش این موضوع در کمال ناباوری بازم مطرح شد اونم از سمت یه آقا !!!!

توی مورد اول شاید چون از سمت دختر این صوبتا مطرح شد ادم خیلی نمیتونس درکش کنه ولی واقعا از سمت اقا که من شنیدم واقعا حالم بد شده بود !! واقعا نمیدونم بیشتر به یک عذاب الهی یا یه امتحان سخت میمونه !

موضوع این زوج رو که من شنیدم اینجوری بود که دختر و پسره فامیل باشن و البته من موضوعات ریزش رو نمیدونم فقط اینقدر میدونم که با هم فامیل درجه یک بودن و 4 سال از زمان ازدواجشون میگذره و هنوز نمیتونن با هم زندگی کنن و اینکه پسره میگفته شما فکر کن بخوای با خواهرت ازدواج کنی چه حسی داری اون لحظه ! یا مثلا میگفته مدت طولانی سعی کردم که این فکرو از ذهنم بیرون کنم و باهاش رابطه برقرار کنم ولی نمیتونسم و حالم میخاسته بهم بخوره و مرگ رو به چشم دیده !!!

اینکه آدم 4 سال اینجوری بخواد عذاب بکشه خیلی خیلی سخته ! اینکه واقعا من یک لحظه بخوام خودمو جاش بذارم واقعا خودم به حال مرگ افتادم ! واقعا نمیتونم درک کنم که یه دختر که به یه پسر نامحرمه هر چند هم که فامیل باشه چرا باید برا اون پسر دست نیافتنی بشه؟ چجور میشه که گاهی دو نفر اصلا برا هم نیستن؟؟؟؟؟

خیلی چندش آوره اینکه یکی حس کنه زنش ، مثه خواهرشه یا دخترشه یا یکی دیگه از محارمش!!!

 

* ===> هر چی توی زندگی جلوتر میریم بیشتر اذیت میشم و هی میگم اخه این دنیا چی داره که ما ادما اینجوری بهش چسبیدیم؟؟!!

/ 6 نظر / 16 بازدید

سلام به همه ي کاربران کمياب آنلاين مديريت جديد سايت کمياب در نظر دارد به عنوان عيدي به تمام همکاران و بازديدکنندگان سايت تا آخر خرداد اکانت گذر از فيلتر فوق العاده پر سرعت(ساکس)هديه دهد. براي آموزش نحوه ي استفاده از برنامه اختصاصي ما (کمياب ساکس)فايل زير را دانلود نماييد يا در خبرنامه سايت عضو شويد تا در اولين فرصت براي شما جديدترين ورژن برنامه ارسال شود. اسپانسر: نايس وي پي ان http://parsaspace.com/files/2326264884/Socks-HTTPS-www.kamyabonline.com.exe.html

eles

اولا اینکه سلام و صد سلام و عید شمام مبارک بیدا بیدا[لبخند] دویم اینکه خداییش خییلی ضایس! خوب دو نفر که مثل خواهرن به قول خودشون اصلا چه لزومی داره که ازدواج کنن؟ اصن چرررااااا؟؟ نه آخه چرااااااا؟؟؟؟ وقتی حسسی نسبت به هم ندارن ازدواج دیگه چه معنی میده؟؟؟ ماهم در عجبیم [قهر]

آب تنی

سلام باز چند وقتی است که کمرنگ شده است بودنت و کم اثر! نکند که سال نو را هم با گرد و غبار و غصه...؟!!

eles

میگم سالی یه بار وبلگتو آپ کن لااقل :)

تارا

برام یکم غیر قابل درکه!!! [خنثی]

آمد

هنوز نكنه داري خستگي خونه تكوني رو در مي كني كه بروز نكردي