کاش اینجا به دنیا نیومده بودم ... هر روزی که میگذره بیشتر به این نتیجه میرسم که اینجا جای من نیست ! شهر کوچیکی که همه بشناسنت ! همه با یه افکار پوسیده زندگی کنن ! اینجا برام مثه قفسه ! راستی چرا من اینهمه افکارم با اینا فرق میکنه؟ چرا ؟

از همه زده شدم ...

یک چیزی که واقعا ذهنمو درگیر کرده اینه که چقدر قیافه و ظاهر مهمه ؟ ینی همه خصوصیات خوب یک نفر اینقدر در اولویت پایینتر قرار داره که اول از همه باید فقط ظاهر خوبی داشته باشی؟ 

مهم نیست چقدر روی رفتار و اخلاقت کار کردی؟ مهم نیست چقدر ادم صاف و یک رویی باشی؟ مهم نیس صداقت ؟ مهم نیس چقدر جربزه داری؟ مهم نیس چقدر غم خواری؟

 

بشکنه دستم که هیچ نمک نداشت ! بمیرم که هیچوقت حتی مادرم هم منو نفهمید! میمیرم این روزها زیر بار غمی که هیچ راه جبرانی براش نذاشتند .... 

/ 1 نظر / 12 بازدید
eles

واقعا چرا ؟[نیشخند] بابا آبجییییییییی بیا بیرووووووووون از فکر و خیالات! از همینی که هستی نهایت استفاده رو بکن! به اونایی فکر کن که قدرت گوش کردن دیدن راه رفتن نوشتن و.... ندارند! اونوقت میفهمی که سلامتی از همه چیز مهمتره!!! اونوقته که میفهمی تا سلامتی نباشه هیچ کدوم از اونایی که گفتی اهمیت نداره!!! و همیشه بدون هستند کسانی که قدرتو میدونند ! شاید به زبون نیارن اما هواتو دارن [چشمک]